Ντεμίρης Κωνσταντίνος: Εγγραφή στο eclass για το μάθημα Ανάπτυξη Αλγορίθμων - Διαδικαστικός προγραμματισμός Β' Εξαμήνου

Οι φοιτητές που έχουν δηλώσει να παρακολουθήσουν το εργαστήριο "Ανάπτυξη Αλγορίθμων - Διαδικαστικός Προγραμματισμός", Β' Εξαμήνου, του προγράμματος σπουδών του πρώην Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Πάτρα, θα πρέπει να εγγραφούν στο eclass του Πανεπιστημίου από την διεύθυνση https://eclass.upatras.gr/courses/MST-BA126/

Επίσης θα πρέπει να παρακολουθούν τις διαλέξεις μέσο Skype, να συμμετέχουν λύνοντας τα παραδείγματα και  τις εργασίες τους.

Μπορείτε να παρακολουθείτε τις διαλέξεις βάση του προγράμματος αλλά οπωσδήποτε θα πρέπει να επιλέξετε ένα τμήμα και να το παρακολουθείτε κάθε εβδομάδα.

Για να μην συμπίπτουν με τις θεωρίες έχουν γίνει αλλαγές στις ώρες/ημέρες κάποιων τμημάτων. Στο e-students μπορείτε να δείτε τις αλλαγές στις ώρες των τμημάτων που έχουν γίνει.