Περιρρέουσα Νοημοσύνη και Διάχυτος Υπολογισμός

Δημιουργήθηκε στο eclass του Πανεπιστήμιου Πατρών νέο μάθημα με τίτλο "Περιρρέουσα Νοημοσύνη και Διάχυτος Υπολογισμός".

Ο υπερσύνδεσμος του μαθήματος είναι: https://eclass.upatras.gr/courses/MST-BA144/

Στο μάθημα θα βρείτε τις σχετικές διαφάνειες.

Παρακαλούνται οι φοιτητές, που θέλουν να εξετασθούν στο μάθημα αυτό, να εγγραφούν στο eclass και να αποστείλουν email με τα στοιχεία τους (ΑΜ, Όνομα, Επώνυμο, Εξάμηνο) στον Δρ. Κωνσταντίνο Γιωτόπουλο στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Στο θέμα του email παρακαλώ πολύ να αναγράφεται ο τίτλος του μαθήματος "Περιρρέουσα Νοημοσύνη και Διάχυτος Υπολογισμός"

Κωνσταντίνος Χ. Γιωτόπουλος