Εγγραφές Εργαστηρίων για το Εαρινό Εξάμηνο 2018-2019

Οι εγγραφές των εργαστηριακών μαθημάτων του Τμήματος θα γίνουν ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ και θα διαρκέσουν από την  Τετάρτη 20-2-2019 έως και την Κυριακή 24-2-2019.

Οι εγγραφές στα εργαστηριακά μαθήματα του Εαρινού εξαμήνου 2018-2019 θα γίνουν αποκλειστικά ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ μέσω της πλατφόρμας e-students στον διαδικτυακό τόπο : https://e-students.teiwest.gr/ επιλέγοντας "ΣΠΟΥΔΕΣ" και "Εγγραφή στα Εργαστήρια".

Όταν συμπληρωθούν όλα τα τμήματα ενός εργαστηριακού μαθήματος  θα δημιουργείται εντός λίγου χρόνου λίστα αναμονής, γι΄αυτό όσοι φοιτητές δεν πρόλαβαν να εγγραφούν θα πρέπει να παρακολουθούν συνεχώς  το σύστημα ώστε να εγγραφούν στη λίστα αναμονής που θα δημιουργηθεί.

Όλοι οι φοιτητές που θέλουν να παρακολουθήσουν κάποιο εργαστηριακό μάθημα θα πρέπει υποχρεωτικά να εγγραφούν ηλεκτρονικά σε τμήμα ή σε λίστα αναμονής και μόνο εντός του χρονικού διαστήματος που μένει ανοικτό το σύστημα.

Πριν την εγγραφή σας συμβουλευτείτε το ωρολόγιο πρόγραμμα του Εαρινού εξαμήνου που ισχύει την δεδομένη στιγμή .

Attachments:
FileDescriptionFile sizeCreated
Download this file (progr_v2.0.pdf)Πρόγραμμα_Εαρινού_Εξαμήνου_2018-2019-ver_2.0 231 kB2019-02-20 01:05